Forever Bee Propolis (60 žuvacích tabliet) - propolisové tablety forever

Výživový doplnok s obsahom prírodného propolisu, ktorý podporuje silnú imunitu a chráni organizmus pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Tento prírodný antibiotikum má vynikajúce protizápalové vlastnosti a môže pomôcť pri liečbe rôznych ochorení. Forever Bee Propolis je vyrobený z kvalitného propolisu, ktorý sa zbiera z čistého prostredia. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí chcú prirodzenou cestou posilniť svoju imunitu a zlepšiť svoje zdravie.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom
Kód: 2435
Značka: Forever Living
41,62 € 34,68 € bez DPH
Kategória: Včelie produkty
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=027&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Forever Bee Propolis® je prírodný doplnok vyrobený z látky, ktorú včely používajú na posilnenie a ochranu svojho úľa. Včely medonosné zhromažďujú listy, púčiky a kôru stromov a vytvárajú propolis, ktorý chráni úľ pred vonkajšími hrozbami. Obsahuje tiež prírodné zložky výživy, ktoré pomáhajú posilňovať ľudské telo.

Forever Bee Propolis ™

Naša receptúra ukladá všetky výhody propolisu do žuvacej tablety, ktorá je ľahko stráviteľná a vstrebateľná.

Výskum ukázal, že látky, ktoré včely používajú na ochranu svojej kolónie, môžu tiež podporovať prirodzenú obranyschopnosť tela. Včelí propolis je tiež prírodným zdrojom flavonoidov, rovnakej výživy, ktorá sa nachádza v ovocí a zelenine.

Forever Bee Propolis vám ponúka kľúčovú výživu priamo z úľa. Používame prírodné ingrediencie bez pridania umelých farbív alebo aróm. Keď sa užíva s Forever Bee Pollen, môže vám pomôcť nabrať prirodzenú energiu potrebnú na podporu zdravého a aktívneho životného štýlu. 

Dávkovanie:

Žute jednu alebo dve tablety denne. 

Obsah:

60 žuvacích tabliet 

Zloženie

Prášok z včelieho propolisu, izolovaný sójový proteín [izolovaný sójový proteín, emulgátor (sójový lecitín)], prášok z rohovníka obyčajného, sušený medový prášok [suchý med, maltodextrín], protispiekavá látka (oxid kremičitý, kyselina stearová), aróma (mandľová) [stabilizátor (arabská guma), mandľová aróma], stabilizátor (sodná soľ kroskarmelózy), extrakt z materskej kašičky. Alergény sú vyznačené tučným písmom. 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu