Forever Royal Jelly (60 kapsúl) - kráľovská želé forever

Doplnok stravy obsahujúci matičnú kašu, ktorá je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov a pomáha posilňovať imunitný systém a zvyšovať energetickú úroveň. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a pocit pohody.Obsahuje tiež prírodné bielkoviny, mastné kyseliny, minerálne soli, aminokyseliny a vitamíny na podporu zdravia, ako aj ako prírodný zdroj energie.

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom
Kód: 2438
Značka: Forever Living
43,17 € 35,98 € bez DPH
Kategória: Včelie produkty
External: https://shop.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=SVK&language=sk&itemCode=036&distribID=421000004778
Dodanie
Doručenie zvyčajne do 48 hodín
priamo na adresu

Aké je tajomstvo dlhovekosti včelej kráľovnej? Je to jej kráľovská strava. Teraz môžete svoju výživu doplniť rovnakým jedlom, ktoré má kráľovná: materskou kašičkou. Žije oveľa dlhšie ako zvyšok úľa. Jedinou látkou, ktorú konzumuje počas svojej vlády, je materská kašička. Keď sa včely robotnice rozhodnú urobiť si novú kráľovnú, nakŕmia ich larvy veľkým množstvom, aby ju mohli začať premieňať na kráľovnú.

Forever Royal Jelly ™

Materská kašička je top výživa, ktorá obsahuje 10-HDA, tiež známe ako kyselina včelia kráľovná. Je to mastná kyselina nachádzajúca sa v materskej kašičke, o ktorej sa predpokladá, že je zdrojom mnohých jej výhod.

Obsahuje tiež prírodné bielkoviny, mastné kyseliny, minerálne soli, aminokyseliny a vitamíny na podporu zdravia, ako aj ako prírodný zdroj energie.

Forever Royal Jelly sa ľahko vstrebáva a je ľahko stráviteľný. Vyskúšajte ho spolu s Forever Bee Pollen a Forever Bee Propolis pre najlepšiu výživu priamo z úľa! 

Dávkovanie:

1 tableta dvakrát denne 

Obsah:

60 kapsúl

Zloženie

Sladidlo (sorbitol), fruktóza, extrakt z materskej kašičky, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná pomarančová príchuť, protispiekavá látka (kyselina stearová), stabilizátor (stearan horečnatý), protispiekavá látka (oxid kremičitý). 

Dávkovanie a skladovanie

  • Stanovená odporúčaná denná dávka sa neodporúča presiahnuť
  • Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy
  • Neužívajte súčasne viacero prípravkov s podobným zložením
  • Tehotné a dojčiace ženy, deti - odporúčame poradiť s lekárom
  • Uskladňujte pri teplote od 15–25 °C na suchom mieste bez priameho slnečného svetla
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí

Späť do obchodu